Ta kontakt


Vi står klar til å hjelpe deg gjennom hele byggeprosessen:
info@solhytten.no eller 51 68 50 30.

Kanskje har du noen spørsmål? Eller du ønsker noen råd eller et tilbud? Her finner du kontaktinformasjon til alle våre kontorer og selgere. Ta direkte kontakt med selgeren som holder til nærmest der du bor.

Kundeservice har sommerlukket i uke 28, 29, 30 og 31.

For saker som ikke kan vente anbefales det å ta kontakt direkte med entreprenør eller relevant person på vår kontakt liste.

Kundeservice

Hovedkontor Sandnes:

Welhavensvei 4
4319 Sandnes

Bergen:

Skjoldveien 4B
5221 Nesttun

Oslo:

Norsk Hyttesenter, Hellerud
v/ Exporama

Nord-Norge:
Hamco Bygg AS

Hovedkontor Sandnes:

Man. – fre.: 09 – 16

Tir. (langåpent): 09 – 19

Sommerlukket i uke 29 og 30.

Visningshytte Bergen:

Man. – fre: 09 – 16

Sommerlukket i uke 30 og 31.

Ta kontakt for å avtale møter på ettermiddagstid

Visningshytte Oslo:

Man. – ons.: Etter avtale

Tor.: 12 – 20

Fre.: 10 – 16

Lør.: 10 – 16

Hamco Bygg AS Nord-Norge:

Har åpent alle hverdager
Man. – fre.: 08 – 16

Ta kontakt for å avtale møter på ettermiddagstid

Salg/marked


Leif Moberg

Salgssjef

leif@solhytten.no
992 78 917

Ann-Christin Fosse

Salg Bergen

ann-christin@solhytten.no
991 00 144

Morten Guderud

Salg Østlandet

morten.guderud@solhytten.no
994 80 707

Anders Semb Rønaas

Salg Østlandet

anders@solhytten.no
905 72 141

Willy Mjåtvedt

Salg Kjegletoppen

mjaatvedt@solhytten.no
908 61 244

Inge Andreassen

Solhytten Eiendom AS

inge@solhytten.no
906 49 865

Administrasjon Sandnes


Egil Friestad

Daglig leder Solhytten AS

egil@solhytten.no
977 67 024

Torill Hegre

Økonomisjef

torill@solhytten.no
916 79 248

Siv Håland

Sentralbord/regnskap

siv@solhytten.no
51 68 50 30

Produksjon


Lasse Henning Engen

Byggeleder Østlandet

lasse-henning@solhytten.no
920 55 858

Gudmund Harbo

Prosjektleder

gudmund@solhytten.no
916 79 252

Raymond Nord-Varhaug

Driftsleder

raymond@solhytten.no
992 66 648