Ta kontakt


Ønsker du informasjon, en privatvisning eller har spørsmål til våre prosjekter i Sirdal
inge@solhytten.no eller 906 49 865.

For alle andre henvendelser ber vi deg ta kontakt via kundeservice.

Kundeservice

Hovedkontor Sandnes:

Welhavensvei 4
4319 Sandnes

Åpningstider:

Man. – fre.: 09 – 16
Tir. (langåpent): 09 – 19

Salg/marked


Inge Andreassen

Salgsansvarlig Sirdal

inge@solhytten.no
906 49 865

Leif Moberg

Salgssjef

leif@solhytten.no
992 78 917

Administrasjon Sandnes


Martin Vold

Daglig leder Solhytten AS

martin@solhytten.no
976 63 633

Torill Hegre

Økonomisjef

torill@solhytten.no
916 79 248

Siv Håland

Sentralbord/regnskap

siv@solhytten.no
51 68 50 30

Produksjon


Raymond Nord-Varhaug

Driftsleder Sirdal

raymond@solhytten.no
992 66 648