Ta kontakt


Vi står klar til å hjelpe deg gjennom hele byggeprosessen:
info@solhytten.no eller 51 68 50 30.

Kanskje har du noen spørsmål? Eller du ønsker noen råd eller et tilbud? Her finner du kontaktinformasjon til alle våre kontorer og selgere. Ta direkte kontakt med selgeren som holder til nærmest der du bor.

Kundeservice

Hovedkontor Sandnes:

Welhavensvei 4
4319 Sandnes

Bergen:

Skjoldveien 4B
5221 Nesttun

Oslo:

Norsk Hyttesenter, Hellerud
v/ Exporama

Nord-Norge:
Hamco Bygg AS

Hovedkontor Sandnes:

Man. – fre.: 09 – 16

Tir. (langåpent): 09 – 19

Visningshytte Bergen:

Man. – fre: 09 – 16

Ta kontakt for å avtale møter på ettermiddagstid

Visningshytte Oslo:

Man. – ons.: Etter avtale

Tor.: 12 – 20

Fre.: 10 – 16

Lør.: 10 – 16

Hamco Bygg AS Nord-Norge:

Har åpent alle hverdager
Man. – fre.: 08 – 16

Ta kontakt for å avtale møter på ettermiddagstid

Salg/marked


Leif Moberg

Salgssjef Sandnes

leif@solhytten.no
992 78 917

Jan Tore Sunde

Selger Østlandet

jan.tore.sunde@solhytten.no
924 41 138

 

Morten Guderud

Salgskoordinator Østlandet

morten.guderud@solhytten.no
994 80 707

Willy Mjåtvedt

Salg Bergen

mjaatvedt@solhytten.no
908 61 244

Inge Andreassen

Solhytten Eiendom AS

inge@solhytten.no
906 49 865

Administrasjon Sandnes


Martin Vold

Daglig leder Solhytten AS

martin@solhytten.no
976 63 633

Torill Hegre

Økonomisjef

torill@solhytten.no
916 79 248

Siv Håland

Sentralbord/regnskap

siv@solhytten.no
51 68 50 30

Produksjon


Lasse Henning Engen

Byggeleder Østlandet

lasse-henning@solhytten.no
920 55 858

Gudmund Harbo

Prosjektleder

gudmund@solhytten.no
916 79 252

Raymond Nord-Varhaug

Driftsleder

raymond@solhytten.no
992 66 648